Kontakt os

OAC Danmark – Friluftsmissionen
Hvidovrevej 137, 2
2650 Hvidovre
+45 42434610
e-mail: oac@oac.dk

Se oversigt over medarbejdere nedenfor

Se oversigt over bestyrelsen nedenfor

 

Medarbejdere

Torben Østermark

Landsleder og evangelist

Torben har arbejdet i OAC Danmark – Friluftsmissionen siden 1995. Bor i Hvidovre.

torben@oac.dk 21 75 77 20

Daniel Solgaard

Evangelist

Daniel studerer teologi og bor i København

danielsolgaard@oac.dk 21 39 39 94
Filip

Filip T. Eriksen

Fritidsevangelist

Filip arbejder som lærer og bor i Esbjerg

filip@oac.dk 23 74 27 48
daniel

Daniel Mikkelsen

Fritidsevangelist

Daniel er pt. i England, hvor han studerer.

daniel@oac.dk 25 48 31 98

Jan Lee Knudsen

Fritidsevangelist

Jan bor i Esbjerg

jan@oac.dk 51 51 62 80

Sander Sønderup Madsen

Fritidsevangelist

Sander bor i Århus

sander@oac.dk 50 69 94 64
   

 

Bestyrelse

joannis

Jóannis Fonsdal

Formand

jfon@km.dk 39 69 20 31

Finn Juhl Nielsen

Kasserer

finn@skjern-net.dk 40 17 79 83

Gitte Gaedt Jensen

Sekretær

gittelarsens@gmail.com 25 12 11 00

Jørn A. Pedersen

Bestyrelsesmedlem

jap@km.dk 23 33 96 06